Per què triar GNEE Electric?
Disseny Plug & Play pre-muntat de fàbrica
Adopteu una subestació prefabricada i una estructura de subestació tipus -caixa, reduint un 70% els costos d'instal·lació i posada en marxa. Tots els fotovoltaics-en-una unitat i l'emmagatzematge d'energia-en-una unitat passen una estricta prova de FAT de fàbrica.
Solució integrada professional dual PV i ESS
Subministrem subestació fotovoltaica personalitzada d'augment-combinada amb un transformador de servei d'inversor solar, juntament amb una subestació compacta integrada de BESS PCS equipada amb una màquina de reforç del convertidor d'emmagatzematge d'energia. La nostra cartera de productes inclou la subestació fotovoltaica en contenidors i el sistema BESS i ESS en contenidors complet.
Certificat global i resistent al medi ambient
La nostra-subestació en contenidors compacta trifàsica posseeix un grau de protecció IP54/IP66 i certificacions CE i IEC, funcionant de manera estable a les centrals solars globals i als projectes de centrals d'emmagatzematge d'energia.
【COMENÇA AQUÍ: obteniu el vostre disseny personalitzat en 24 hores →】
Expliqueu-nos la vostra capacitat de MW, la tensió de la xarxa i les condicions climàtiques, us respondrem amb una solució de subestació compacta-a mida i una estimació de costos preliminar en un termini de 24 hores.
Obteniu una solució i un pressupost personalitzats per a subestació compacta
Avantatges bàsics de la sèrie de productes
Avantatges de la subestació compacta fotovoltaica
- Disseny Integrat: combina un inversor fotovoltaic, un transformador augmentador-i altres components per adaptar-se a escenaris de diverses-estació
- Refrigeració basada en zones-intel·ligents: La ventilació forçada combinada amb el control intel·ligent de la temperatura evita l'acoblament tèrmic i allarga la vida útil de l'equip
- Alta puntuació de protecció:IP54, C4-M resistent a la corrosió-i la pluja- i la construcció a prova de pols, adequat per a diversos entorns exteriors extrems
- O&M intel·ligents:Compatibilitat amb diversos-protocols, suport per a la gestió remota d'EMS i un disseny modular que simplifica el manteniment i redueix els costos d'O&M
Beneficis de la subestació compacta d'emmagatzematge d'energia
- Disseny integrat:El transformador i el convertidor progressiu-s'han integrat, simplificant la instal·lació i estalviant espai
- Refrigeració intel·ligent:Els ventiladors centrífugs-muntats a la part superior proporcionen una ventilació forçada, combinada amb un control intel·ligent de la temperatura i una refrigeració per zones per evitar l'acoblament tèrmic, garantint un funcionament estable sota càrregues elevades
- Alt grau de protecció: IP54, C4-M resistent a la corrosió-i la pluja- i la construcció a prova de pols, adequat per a diversos entorns exteriors extrems
- O&M intel·ligents:Compatibilitat amb diversos-protocols, suport per a la gestió remota d'EMS i un disseny modular que simplifica el manteniment i redueix els costos d'O&M
【💡 Què passaria si poguéssiu retallar 2 mesos del calendari del vostre projecte?】
Les nostres unitats prefabricades arriben al lloc completament cablejades i provades; només necessiteu fonaments + connexió final. Molts EPC estalvien més d'un 70%-la mà d'obra al lloc i acaben la connexió a la xarxa en dues setmanes. Voleu una simulació de costos de temps-per al vostre projecte?
Contacteu-nos per a una comparació gratuïta d'horaris.
Paràmetres de la subestació compacta fotovoltaica
| Tot-en-una potència nominal d'unitat |
3,15 MW |
3,3 MW |
4,4 MW |
6,6 MW |
8,8 MW |
9 MW |
| Transformador |
Mode d'aïllament |
Transformador-immers en oli |
| Potència nominal |
3150 kVA a 45 graus 3300kVA a 40 graus |
3300kVA a 45 graus 3450kVA a 40 graus |
4400kVA a 45 graus 4620 kVA a 40 graus |
6600kVA a 45 graus 6930kVA a 40 graus |
8800kVA a 45 graus 9240kVA a 40 graus |
9000kVA a 45 graus 9450kVA a 40 graus |
| Impedància |
6% |
6% |
8% |
9% |
9% |
10% |
| Vector transformador |
Dy11 |
Dy11y11 (Dy11 opcional) |
| Tensió BT/MT |
0,69 kV/33 kV (10 kV ~ 33 kV opcional) |
| Eficiència |
IEC60076-20, nivell 2 (personalitzable) |
| Augment-de temperatura |
oli de la-capa superior Augment de la temperatura: 60K |
| Mètode de refrigeració |
ONAN/ONAF (refrigeració per aire forçat intel·ligent) |
| Mode RMU |
DCV (DV, CV, CCV, etc. opcional) |
| Interruptor d'-alta tensió |
40,5 kV, 630 A, 31,5 kA/s |
| CT |
40,5 kV |
Alt- Sala de voltatge |
Indicador |
DXN-Q1, 220 V CA/CC |
| Bloqueig electromagnètic |
DSN-AMZ/DSN-AMY |
| Placa calefactora |
Potència nominal: 200 W (personalitzable), tensió nominal: 220 V |
| Llum del gabinet |
Tipus LED, AC220V |
| Interruptor de transferència |
LW38A-16D04/16/2 (remot/parada/local) |
| Interruptor en miniatura |
AC220V 63A C6/2P |
| Controlador de temperatura i hum |
Amb sensor i funció de control de l'escalfador (personalitzable) |
| Amperímetre digital |
Corrent d'entrada: personalitzable, amb pantalla i funció d'alarma (opcional) |
| Detector de fum |
AC220V (personalitzable), per a la detecció d'incendis |
| Detector de temperatura |
AC220V (personalitzable), per al control de la temperatura |
| Transformador auxiliar |
Personalitzable |
Alt- Sala de voltatge |
Interruptor de baixa tensió |
400V, 250A, 4P |
| Protocol de comunicació |
IEC104 (IEC61850 opcional) |
| Sala de baixa tensió |
UPS |
Potència nominal 1kVA (1kVA ~ 2kVA opcional), temps de còpia de seguretat 30min (30min ~ 120min opcional) |
| CT |
Tensió nominal: 0,66 kV, classe de precisió: 0,5/5P, càrrega nominal: 5VA (personalitzable) |
| Fusible de baixa tensió |
Corrent nominal: 125A (personalitzable), amb base |
| Dispositiu de protecció contra sobretensions |
Tensió nominal: 385 V, mode 3+1 (personalitzable) |
| Commutador Ethernet |
Configuració del port: 8 × Gigabit RJ45 + 4 × Gigabit SFP (personalitzable), grau industrial |
| Mòdul d'alimentació de CC |
24 V 120 W (personalitzable) |
| Ventilador centrífug |
S'adapta a la demanda de refrigeració del sistema |
| Condensador |
S'adapta a la demanda de compensació de potència reactiva o de ventilador |
| Bateria |
Bateria de plom-àcid de 12 V (capacitat personalitzable) |
| MCB AC/DC |
32A/2P |
| Endoll de 3 pins |
10A, 250V |
| Controlador de temperatura i hum |
Amb sensor i funció de control de l'escalfador (personalitzable) |
| Escalfador |
Potència nominal: 200 W (personalitzable), tensió nominal: 220 V |
| Contactor de CA |
Tensió nominal: 220 V, corrent nominal personalitzable |
| Relé auxiliar |
Tipus d'endoll{0}, tensió nominal: 220 V, amb base |
| Terminal de distribució |
250A |
| MCB |
Corrent nominal: 6A ~ 32A (personalitzable), 2/3/4 pols opcional |
| Interruptor de caixa modelada |
Corrent nominal: 125A ~ 250A (personalitzable), 4 pols, tensió nominal: 230V (personalitzable) |
| Mesurador multifunció |
Tensió nominal: 400 V, classe de precisió: 0,5 S, corrent d'entrada: 1 A/5 A (personalitzable) |
| Dimensions (mm) |
6058×2438×2896 |
12192×2438×2896 |
| Temp. ambient |
-35 graus ~ 60 graus (reducció de -45 graus) |
| Paràmetre general |
Màx. altitud |
4000m(>Reducció de 1000 m) |
| Humitat |
0~100% |
| Resistència a la corrosió |
C3H (C4~C5 opcional) |
| Protecció d'entrada |
IP54 (estació de MT), IP68 (transformador) |
| Compliment estàndard |
IEC 62271-100, IEC 62271-103, IEC 62271-200, IEC 60076 |
Paràmetres de la subestació compacta d'emmagatzematge d'energia
| Tot-en-una potència nominal d'unitat |
2,5 MW |
3,45 MW |
5 MW |
6,25 MW |
6,9 MW |
10 MW |
| Transformador |
Mode d'aïllament |
Transformador-immers en oli |
| Potència nominal |
2500kVA a 45 graus 2625 kVA a 40 graus |
3450kVA a 45 graus 3625 kVA a 40 graus |
5000kVA a 45 graus 5250kVA a 40 graus |
6250kVA a 45 graus 6600kVA a 40 graus |
6900kVA a 45 graus 7250kVA a 40 graus |
10000kVA a 45 graus 10500kVA a 40 graus |
| Impedància |
6% |
6% |
8% |
9% |
9% |
10% |
| Vector transformador |
Dy11 |
Dy11y11 (Dy11 opcional) |
| Tensió BT/MT |
0,69 kV/33 kV (10 kV ~ 33 kV opcional) |
| Eficiència |
IEC60076-20, nivell 2 (personalitzable) |
| Augment-de temperatura |
oli de la-capa superior Augment de la temperatura: 60K |
| Mètode de refrigeració |
ONAN/ONAF (refrigeració per aire forçat intel·ligent) |
| Mode RMU |
DCV (DV, CV, CCV, etc. opcional) |
| Interruptor d'-alta tensió |
40,5 kV, 630 A, 31,5 kA/s |
| CT |
40,5 kV |
Alt- Sala de voltatge |
Indicador |
DXN-Q1, 220 V CA/CC |
| Bloqueig electromagnètic |
DSN-AMZ |
| Placa calefactora |
Potència nominal: 200 W (personalitzable), tensió nominal: 220 V |
| Llum del gabinet |
Tipus LED, AC220V |
| Interruptor de transferència |
LW38A-16D04/16/2 (remot/parada/local) |
| Interruptor en miniatura |
AC220V 63A C6/2P |
| Controlador de temperatura i hum |
Amb sensor i funció de control de l'escalfador (personalitzable) |
| Amperímetre digital |
Corrent d'entrada: personalitzable, amb pantalla i funció d'alarma (opcional) |
| Detector de fum |
AC220V (personalitzable), per a la detecció d'incendis |
| Detector de temperatura |
AC220V (personalitzable), per al control de la temperatura |
| Transformador auxiliar |
Personalitzable |
Alt- Sala de voltatge |
Interruptor de baixa tensió |
400V, 250A, 4P |
| Protocol de comunicació |
IEC104 (IEC61850 opcional) |
| Sala de baixa tensió |
UPS |
Potència nominal 1kVA (1kVA ~ 2kVA opcional), temps de còpia de seguretat 30min (30min ~ 120min opcional) |
| CT |
Tensió nominal: 0,66 kV, classe de precisió: 0,5/5P, càrrega nominal: 5VA (personalitzable) |
| Fusible de baixa tensió |
Corrent nominal: 125A (personalitzable), amb base |
| Dispositiu de protecció contra sobretensions |
Tensió nominal: 385 V, mode 3+1 (personalitzable) |
| Commutador Ethernet |
Configuració del port: 8 × Gigabit RJ45 + 4 × Gigabit SFP (personalitzable), grau industrial |
| Mòdul d'alimentació de CC |
24 V 120 W (personalitzable) |
| Ventilador centrífug |
S'adapta a la demanda de refrigeració del sistema |
| Condensador |
S'adapta a la demanda de compensació de potència reactiva o de ventilador |
| Bateria |
Bateria de plom-àcid de 12 V (capacitat personalitzable) |
| MCB AC/DC |
32A/2P |
| Endoll de 3 pins |
10A, 250V |
| Controlador de temperatura i hum |
Amb sensor i funció de control de l'escalfador (personalitzable) |
| Escalfador |
Potència nominal: 200 W (personalitzable), tensió nominal: 220 V |
| Contactor de CA |
Tensió nominal: 220 V, corrent nominal personalitzable |
| Relé auxiliar |
Tipus d'endoll{0}, tensió nominal: 220 V, amb base |
| Terminal de distribució |
250A |
| MCB |
Corrent nominal: 6A ~ 32A (personalitzable), 2/3/4 pols opcional |
| Interruptor de caixa modelada |
Corrent nominal: 125A ~ 250A (personalitzable), 4 pols, tensió nominal: 230V (personalitzable) |
| Mesurador multifunció |
Tensió nominal: 400 V, classe de precisió: 0,5 S, corrent d'entrada: 1 A/5 A (personalitzable) |
| Dimensions (mm) |
6058×2438×2896 |
12192×2438×2896 |
| Temp. ambient |
-35 graus ~ 60 graus (reducció de -45 graus) |
| Paràmetre general |
Màx. altitud |
4000m(>Reducció de 1000 m) |
| Humitat |
0~100% |
| Resistència a la corrosió |
C3H (C4~C5 opcional) |
| Protecció d'entrada |
IP54 (estació de MT), IP68 (transformador) |
| Compliment estàndard |
IEC 62271-100, IEC 62271-103, IEC 62271-200, IEC 60076 |
Amplis escenaris d'aplicació
Sector fotovoltaic
Centrant-nos en la solució de sistema i unitat fotovoltaica tot-en-. Els nostres productes s'adapten a una àmplia-il·luminació i fluctuacions de tensió, resisteixen el vent i la sorra, resisteixen temperatures extremes i presenten pèrdues baixes. El disseny d'unitat All--One amb disseny modular, adequat tant per a centrals fotovoltaiques distribuïdes com centralitzades.
Sector d'emmagatzematge d'energia
Centrant-se en transformadors d'emmagatzematge d'energia i unitats d'emmagatzematge d'energia tot-en-una, que compleixen diversos requisits del sistema d'emmagatzematge d'energia amb una gran fiabilitat i resistència als impactes. S'aplica de manera flexible a projectes d'emmagatzematge d'energia de generació d'energia, xarxa i usuari-, permetent una conversió eficient d'energia i una integració fiable de la xarxa.
Escenaris d'aplicació de la subestació compacta fotovoltaica
Les subestacions compactes fotovoltaiques són els equips de reforç-connectats a la xarxa per als sistemes de generació d'energia fotovoltaica. S'aplica a centrals d'energia fotovoltaica terrestre a escala de serveis públics centralitzats-i projectes distribuïts, inclosos sistemes fotovoltaics industrials i comercials de cobertes, realitzant l'augment de l'energia fotovoltaica i l'accés connectat a la xarxa- per a les centrals fotovoltaiques.
Escenaris d'aplicació de subestació compacta d'emmagatzematge d'energia i usos comercials
Els clients objectiu inclouen operadors de xarxa, grans plantes de fabricació i desenvolupadors de noves inversions energètiques.
- Afaitat pic i farcit de vall: Realitzeu la reducció del cost de l'electricitat i l'arbitratge d'ingressos mitjançant la càrrega durant el preu baix de l'electricitat de la vall i la descàrrega en el període de preu màxim.
- Consum d'energia renovable:Ajudeu les instal·lacions d'energia fotovoltaica i eòlica per consumir l'excedent d'energia nova i fluctuant i estabilitzar la qualitat de l'energia connectada a la xarxa-.
- Servei auxiliar de xarxa:Proporcioneu un servei de regulació de freqüència de xarxa i d'estabilització de tensió per a negocis auxiliars de xarxa comercial als mercats d'Europa, Austràlia i Amèrica del Nord.
- Microxarxa fora de la xarxa- i font d'alimentació de reserva:Construir microxarxes d'alimentació independents per a zones mineres remotes i illes; subministrar energia d'espera d'emergència per a parcs industrials i centres de dades contra els riscos d'apagada.
【Ja esteu executant un projecte fotovoltaic o BESS?】 Hem lliurat més de 200+ subestacions compactes per a projectes a escala de serveis públics-a tot el món (incloses estacions d'emmagatzematge de 200 MW/400 MWh i 1000 MW/2000 MWh). Demaneu-nos estudis de casos i dades de rendiment que coincideixin amb l'escala del vostre projecte; us enviarem comentaris reals sobre el funcionament.
Obteniu informes de dades-concordants del projecte
Casos típics
Projecte d'emmagatzematge d'energia 200MW/400MWh
Projecte d'emmagatzematge d'energia 1000MW/2000MWh
Projecte d'emmagatzematge d'energia 100MW/200MWh
Projecte d'emmagatzematge d'energia 200MW/400MWh
Projecte fotovoltaic de 100 MW
Projecte fotovoltaic de 500 MW
Projecte fotovoltaic de 160 MW
Projectes fotovoltaics distribuïts de cobertes
Subestació compacta prefabricada VS Construcció de subestació discreta tradicional-in situ
La taula següent mostra de manera intuïtiva els buits bàsics entre la nostra subestació compacta prefabricada de fàbrica i el mode d'edifici discret convencional.
| Element de comparació |
Subestació compacta integrada en contenidors |
Subestació ensamblada tradicional dividida al lloc- |
| Espai ocupat |
Estalvi d'espai global del 50% ~ 70%;disseny integrat de transformadors, armaris d'alta i baixa tensió dins d'una caixa, sense fonaments civils addicionals per a equips separats |
Gran ocupació global del sòl; sala de transformació, sala d'alta tensió, sala de baixa tensió necessiten edificis civils independents i intervals d'aïllament |
| -Període de construcció al lloc |
Només abocament de fonaments + muntatge i fixació integrals,-construcció acabada al lloc3 ~ 7 dies laborables |
La construcció civil, l'elevació d'equips, el cablejat separat i la depuració triguen entre 30 i 60 dies laborables |
| Càrrega de treball de cablejat de camp |
Tot el cablejat intern completat i provat a la fàbrica; només cal treballs d'accés per cable extern al lloc,La càrrega de treball del cablejat s'ha reduït més d'un 70% |
Col·locació massiva de cables interns i externs, cablejat, treballs de crimpat acabats completament a l'obra, càrrega de treball pesada |
| Cost total de construcció del projecte |
Menor cost integral.Reduir el cost laboral, el cost d'enginyeria civil i la despesa de gestió del lloc; La-integració única de fàbrica redueix el cost de reelaboració ocult |
Inversió total elevada. Múltiples edificis civils, equips de construcció-a llarg termini al lloc-, alta gestió del lloc i despeses de construcció temporals |
| Dificultat d'operació i manteniment diari |
Disseny centralitzat, interfície de monitorització EMS unificada; components modulars, ubicació convenient d'errors i substitució de components,dificultat de manteniment baixa |
Equips dispersos en múltiples sales independents, punts de control dispersos; La resolució d'errors ha de comprovar diverses àrees una per una, dificultat de manteniment elevada |
| Cicle-de connexió a la xarxa sencer |
Cicle general curt.-Proves prèvies de fàbrica + instal·lació- ràpida al lloc, complir ràpidament les condicions d'accés a la xarxa, connexió a la xarxa en un termini d'1 a 2 setmanes després de l'arribada al lloc |
Cicle d'admissió de graella llarg. Múltiples enllaços d'acceptació per a enginyeria civil + instal·lació d'equips + depuració de camp, la connexió a la xarxa sovint triga més de 2 mesos |
Solució clau en mà integrada elèctrica de GNEE (estació fotovoltaica i PCS)
GNEE Electric subministra una SOLUCIÓ PV CLAU EN MÀ i un sistema de suport integrat per a centrals fotovoltaiques globals i centrals d'emmagatzematge d'energia. Les nostres subestacions compactes prefabricades arreglen amb precisió múltiples punts de dolor destacats provocats pel mode de construcció tradicional de subestacions disperses, amb avantatges de producte específics que coincideixen amb les demandes reals dels contractistes i inversors del projecte EPC.
Avantatges coincidents per als punts de dolor comuns de la indústria
- Punt inconvenient: la subestació tradicional necessita una construcció civil massiva, cablejat de camp i muntatge-in situ, la qual cosa condueix a un període de construcció global ultra-
- Avantatge: tot el muntatge intern, el cablejat i la depuració general estan acabats a la fàbrica. El treball-in situ només inclou la col·locació de fonaments i la instal·lació integral d'elevació. El cicle de construcció de la SOLUCIÓ CLAU EN MÀ PV i l'estació clau en mà de PCS es pot escurçar de dos a tres mesos a una setmana, accelerant molt el progrés del projecte.
- Punt dolorós: el cost de mà d'obra de la construcció a l'estranger-és elevat, la gestió del personal de construcció de camp comporta despeses ocultes addicionals
- Avantatge: Redueix més del 70% de la càrrega de treball de construcció de camp. Controleu eficaçment la inversió total dels projectes de centrals elèctriques a l'estranger, reduïu la despesa laboral i el cost de gestió-in situ per a les empreses EPC.
- Punt de dolor: la depuració de camps dispersos es veu fàcilment afectada per l'entorn del lloc, amb un alt percentatge de fallades d'acceptació de la connexió a la xarxa.
- Avantatge: cada conjunt d'equips passa una prova completa de fàbrica FAT abans del lliurament, completant la prova d'enllaç d'operació de xarxa simulada per endavant. El rendiment estable garanteix un accés suau a la xarxa tant a les estacions PCS clau en mà com a les solucions fotovoltaiques clau en mà, evitant les pèrdues de reelaboració causades per una depuració no qualificada al lloc.
- Punt de dolor: l'equip exposat a la sorra del vent del desert, la boira salada costanera i l'entorn plujós d'alta-temperatura és propens a l'envelliment i el fracàs.
- Avantatge: equipat amb un grau de protecció IP54 i una estructura anticorrosió C4-M, combinada amb un sistema intel·ligent de dissipació de calor per zones. Tota la unitat pot funcionar de manera estable en diverses condicions de treball severes, reduint la freqüència de fallades de l'equip en el període de funcionament posterior.
- Punt de dolor: la disposició de l'equip dispersa comporta una solució de problemes difícils i un treball de manteniment diari complicat
- Avantatge: el disseny modular integrat coopera amb la plataforma de monitorització centralitzada EMS unificada. El personal pot localitzar ràpidament avaries i substituir components danyats, reduint la dificultat d'operació i manteniment de les centrals elèctriques per als propietaris d'actius.


【🔥 TRUCADA FINAL: OBTENU ARA EL VOSTRE PREU CLAU EN MÀ】
No deixeu que els colls d'ampolla de les subestacions tradicionals retardin el vostre projecte. Tant si necessiteu una unitat única com una estació clau en mà completa (PV + BESS), oferim:
✅ Consulta gratuïta d'enginyeria i disseny de maquetació
✅ Preus transparents sense comissions ocultes
✅ Documentació completa per a l'aprovació de la duana i la xarxa
✅ 12 mesos de garantia + suport remot
【 ENVIAR CONSULTA】
– Adjunteu el vostre resum del projecte (MW, nivell de tensió, fotos del lloc) i us enviarem immediatament un full de dades preliminar i una referència pressupostària.
Qualificació, proves de fàbrica i suport d'embalatge d'exportació per a projectes clau en mà
| Classificació |
Contingut del servei per a l'entrega de projectes clau en mà |
| Documents de qualificació internacional |
Els productes compleixen els estàndards de la sèrie IEC 60076, IEC 62271 i la certificació CE.
Podem proporcionar un certificat de material EN10204 3.1, un informe oficial de prova de tipus, una prova de descàrrega parcial i dades de prova d'augment de temperatura, que compleixen els estàndards de revisió d'ofertes i acceptació de projectes dels projectes de SOLUCIÓ CLAU EN MAN PV i Estació clau en mà de PCS.
|
| Inspecció-de fàbrica FAT de tot el procés |
Implementeu una prova de rendiment elèctric del transformador, una prova d'acció de protecció d'alta{0}}tensió, una prova d'envelliment de la temperatura i una depuració global de les articulacions EMS una per una.
Tots els productes acabats només es poden lliurar després de passar la inspecció completa de l'operació de simulació de les condicions de treball de la central elèctrica.
|
| Pla d'embalatge d'exportació marítima |
Adopteu un recobriment a prova d'òxid-i una pel·lícula de protecció superficial per al cos de l'armari, amb un reforç d'acer anti-col·lisió a les quatre cantonades.
Els dispositius elèctrics interns es fixen amb accessoris-que absorbeixen els xocs i els agents d'assecat-incorporats resisteixen l'erosió de la humitat durant el transport marítim de llarga-distància.
El marcatge estàndard i el mode d'enquadernació fixa poden garantir el transport intacte d'equips clau en mà a destinacions a l'estranger.
|
Sistema de servei clau en mà de cicle complet-
Servei pre-venda
D'acord amb la capacitat instal·lada de la central fotovoltaica, els paràmetres de configuració de BESS, l'altitud local, la temperatura ambient i els estàndards regionals d'accés a la xarxa, formuleu esquemes personalitzats de SOLUCIÓ PV CLAU EN MÀ i estacions PCS clau en mà de manera gratuïta i proporcioneu pressupostos oficials i fitxes tècniques descarregables.
Al-servei de vendes
Fes-nos arribar-imatges de producció en temps real i vídeos de proves de fàbrica durant el procés de producció. Comproveu tots els paràmetres tècnics dues vegades abans del lliurament i sincronitzeu els informes de proves FAT complets. Ordena un conjunt complet de documents de despatx duaner i ofereix suggeriments professionals de càrrega de contenidors per al transport marítim d'equips clau en mà.
Servei postvenda
Proporcioneu assistència remota en línia les 24-hores per a la depuració i eliminació d'errors de la plataforma EMS i del sistema PCS. Organitzeu enginyers professionals perquè marxin a l'estranger per a -guia d'instal·lació al lloc i formació en funcionament-connexat a la xarxa a petició. Tota la màquina gaudeix d'un període de garantia d'1 any. Subministreu peces de recanvi vulnerables a tot el món ràpidament per escurçar el temps d'inactivitat dels equips i ofereixi suggeriments d'optimització operativa a llarg termini per al funcionament estable de la vostra estació clau en mà.
Preparat per alimentar el vostre projecte fotovoltaic o ESS amb una subestació compacta fiable?
Feu clic per enviar la vostra consulta: incloeu la capacitat, la tensió i l'aplicació desitjades (PV / BESS / ambdós). Tornarem:
- Diagrama d'una-línia personalitzat
- Cotització pressupostària (FOB/CIF)
- Termini{0}}de lliurament
- Llista d'accessoris inclosos i actualitzacions opcionals
SOL·LICITA UN PRESUP GRATUÏT
Responem en un termini de 8 hores: accelerem el vostre projecte junts.